Приховані двері

Головна / Приховані двері

Компанія PortaNova - виробник прихованих міжкімнатних дверей

ПРИХОВАНІ ДВЕРІ - СТИЛЬНЕ І СУЧАСНЕ РІШЕННЯ


ЩО ТАКЕ ПРИХОВАНІ ДВЕРІ FILOMURO?

Filomuro це алюмінієва рама, за допомогою якої ви можете встановити приховати двері, двері з прихованою коробкою без лиштви.

ЦІНА НА ПРИХОВАНІ ДВЕРИ FILOMURO

Ціна на приховані двері залежить від розмірів, фінішного покриття та інших факторів. Для розрахунку кінцевої ціни зв'яжісться з менеджерами. Вартість прихованих дверей під покраску від 12 210грн

ДЕ І ЯК ВСТАНОВИТИ ПРИХОВАНІ ДВЕРІ?

І так це дуже легко ... Досить встановити раму прихованого монтажу на готову підлогу, або на рівень завершеної підлги, і вирівняти вертикально рівно зі стіною, потім продовжити стандартний монтаж залежно від типу стіни: штукатуреної або гіпсокартонної.

ЯКУ ТОВЩИНК РАМИ ПРОФІЛЬ ЧАСТО ВИКОРИСТОВУЮТЬ?

Для міжкімнатних дверей з прихованою коробкою використовують саму легку в монтажі раму - «Універсальний», товщиною 50 мм, що підходить для будь-яких стін, як гіпсокартонних, так і для штукатурки, шириною від 50 мм. Встановлюється з того боку, де повинні бути двері в рівень зі стіною, а інша товщина стіни добирається схилом. Профіль Unico для стіни гіпсокартонної товщиною в 100 мм, і для штукатуреної стіни товщиною 105 мм, що забезпечує швидкий і простий процес установки.

ВИДИ ДВЕРЕЙ ЯКІ МОЖУТЬ БУТИ ВСТАНОВЛЕНІ

На додаток до традиційних моделей дверей висотою від 2000мм до 2700мм, і шириною від 600 мм до 1000 мм, також можливий варіант встановити невидимі двері до стелі без поперечки, потайні двері з трапецієподібними формами для кривих дахів і горищ, або спеціальні моделі з обробкою або обробкою за запитом.

ЯКІ ПОКРИТТЯ МОЖУТЬ МАТИ ПРИХОВАНІ ДВЕРІ?

Двері можуть бути чорнові, поґрунтовані для забарвлення в колір стіни, або обклеювання шпалерами, також можуть бути пофарбовані акриловими фарбами в будь-який колір RAL. Ще одним варіантом обробки дверей без лиштви може бути модифікований або натуральний шпон, і приховані двері з дзеркалом.

ПОТРІБНО раму ЗАМОВЛЯТИ РАЗОМ З ДВЕРИМА?

Якщо двері повинні бути встановлені через кілька днів після монтажу рами, тоді, бажано одночасно замовити рами і двері Filomuro, а якщо ремонт має більш тривалий термін, тоді бажано замовити тільки раму Filomuro. Для встановлення алюмінієвої рами без дверного полотна передбачені розпірні планки і куточки для монтажу. Рекомендуємо замовляти двері після завершення всіх монтажних і штукатурних робіт, для того, щоб двері не були пошкоджені, і не заважали під час проведення ремонтних робіт.

ПРИ ЗАМОВЛЕНІ РАМИ ПОТРІБНО ВКАЗАТИ ТИП ЗАМКА?

Ні. У комплект рами Filomuro входить універсальна зустрічна планка з магнітом.В випадку, якщо передбачається відкриття електричного замка, або особливий вид замку, потрібно попередити нас заздалегідь.

СТОРОНИ ВІДКРИТТЯ ДВЕРЕЙ Можуть використовуватися двері, з відкриттям на себе і від себе, вправо і вліво.

ЗАМОВИТИ ПРИХОВАНІ ДВЕРІ

  • (067) 370 89 98
  • (066) 920 92 48
  • info@portanova.com.ua
системы раздвижных дверей раздвижные системы для дверей
раздвижные системы для дверей раздвижные системы для дверей

Переваги прихованих дверей


  • -Виготовлення за 3-5 робочих днів;
  • -Монтаж рами не вимагає дверного полотна;
  • -Будь-яка сторона відкривання: на себе/від себе, вправо/вліво (вартість від цього залишається незмінною)
  • -Не потрібно обробляти жодним «бетоноконтактом»;
  • -Можна самостійно фарбувати водоемульсійними фарбами в колір стіни;
  • -Дверне полотно 50 мм, з четвертю.

Каталог прихованих дверей Filomuro


ПРИХОВАНІ ДВЕРІ ПІД ФАРБУВАННЯ

Міжкімнатні двері під фарбування покриті ізолятором і ґрунтовкою, і пофарбовані водоемульсії, декоративною штукатуркою, венеціанкою, як стіна. Алюмінієва рама, покривається тим матеріалом що і стіна.

НЕВИДИМІ ДВЕРІ

Міжкімнатні двері покриті цементним розчином для обклеювання шпалерами, пофарбовані в колір стіни, вкриті ґрунтовкою або шпоновані. Невидимі двері Filomuro маскують саму сутність поняття дверей, залишаючи тільки маленьку рамку, що визначає профіль.

ПОТАЙНІ ДВЕРІ

Є певні дизайнерські рішення, коли необхідно створити візуальний обман або ілюзію відсутності дверей в дизайні Вашого приміщення, і реалізувати такі ідеї можна тільки за допомогою потаємних дверей. Двері прихованого монтажу прикрашаються тим матеріалом, що і стіна.

ПРИХОВАНІ ДВЕРІ З ДЗЕРКАЛОМ

Приховані двері з дзеркалом можуть задовільнити найвибагливіший смак, оскільки це двері «нового покоління», які виділяються естетичним виглядом і надійністю. Також, за допомогою дзеркальних дверей, Ви маєте можливість візуально збільшувати приміщення і робити їх світліше.

ПРИХОВАНІ ДВЕРІ ВРІВЕНЬ ЗІ СТІНОЮ

Елегантна модель таких дверей створює мінімалістичний дизайн Вашого приміщення, і надає вишукану строгість і красу Вашому приміщенню.

ДВЕРІ МІЖКІМНАТНІ З ПРИХОВАНОЮ КОРОБКОЮ

Двері з прихованою коробкою на сьогоднішній день часто використовуються в тих випадках, коли в одне приміщення, наприклад в вітальню, виходить кілька дверей, і приміщення занадто завантажено дверима з видимими коробками, і тоді виникає бажання приховати суміжні приміщення від стороннього погляду, і замаскувати двері в Вашому інтер'єрі.

ДВЕРІ З ПРИХОВАНОЮ КОРОБКОЮ БЕЗ ЛИШТВИ

Двері з відсутністю лиштви, де дверні полотна виведені врівень зі стіною, створює абсолютну гармонію всіх предметів інтер'єру Вашого приміщення. Двері з прихованими коробками без лиштви - це ідеальне рішення архітекторів і дизайнерів, за допомогою яких вони можуть втілювати свої екстравагантні ідеї, створюючи нові і окремі елементи дизайну, акцентуючи увагу саме на дверях такого типу, або ж навпаки, приховати, зробивши їх частиною будь-якого абстрактного оформлення стінової зони.

ПРИХОВАНІ ДВЕРІ БЕЗ ЛИШТВИ

Двері без лиштви - мінімалізм в тренді

Міжкімнатні двері без лиштви, пофарбовані матовою акриловою фарбою. Алюмінієва рама, покривається тим матеріалом що і стіна. Які вони двері без лиштви їх різновиди.
Прийнято вважати, що естетичний вигляд дверей визначається лиштвами. Вони можуть бути закругленими, прямими, фігурними. Їх основне призначення полягає в перекритті місця стикування коробок і стін. Більшість дизайнерів стверджує, що конструкції без лиштви виглядають непривабливими і незакінченими. Але недавно з'явилися в продажу двері без лиштви здатні зламати цей стереотип.

Застосування дверей без лиштви

До сих пір не багато хто уявляє, як використовуються подібні комбінації, але знайдеться чимало напрямків і стилів, де двері без лиштви виглядають доречно. В основному фахівці використовують такі вироби там, де приміщення виглядають мінімалістичними. При цьому полотно ідеально вписується в інтер'єр і не привертає до себе зайвої уваги. В результаті в очі починають кидатися ті інтер'єрні елементи, які зуміли зробити приміщення унікальним і стильним. На поточний момент дані моделі можна зустріти, як в сучасних, так і класичних інтер'єрах. У другому варіанті вони виглядають респектабельно, урочисто. Альтернативою лиштві виступають колони, портали, карнизи. Що стосується першого стилю, то в ньому стандартні короба просто недоречні. Тут в пріоритеті простота, чіткість ліній. За рахунок таких конструкцій вдається втілювати в життя сміливі креативні дизайнерські ідеї. Вони допомагають робити отвір малопримітним або невагомим. Невеликі приміщення з подібними дверними модифікаціями стають візуально просторіше.

Різновиди дверей без лиштви

Приховані двері можуть бути: Грунтовані;
Фарбовані в колір RAL або в колір стіни;
Скляні;
Шпоновані.
З яким би механізмом вам не знадобилися дверні короби з полотнами, ви їх без проблем зможете замовити у нас. Вся представлена ​​тут продукція виробляється з якісних міцних матеріалів, з застосуванням надійної фурнітури, тому користуватися нею ви будете тривалий час. Наші вироби стануть прикрасою вашого житла.

Фурнітура для прихованих дверей


Автоматичний поріг "SIPAM"

Для ущільнення дверей міжкімнатних, дерев'яних, ПВХ, алюмінієвих, сталевих, броньованих
Звукоізоляція дверей до 50 дБ
Перекриває зазор до 13 мм
Самозгасаючий силікон (UL 94 HB)
Довжина 800 мм
Латунна кругла кнопка з пазом під викрутку
SIPAM, Італія

Прихований дотягувач "MERONI"

Дотягувач MERONI призначений для прихованої установки в дверне полотно або дверну коробку. Даний доводчик, придатний практично для всіх типів дверей завдяки гнучкості системи, має широкий ряд функцій в поєднанні з високим рівнем якості.

Прихована ручка з замком B-Noha Mini

Mini - це новий інноваційний магнітний замок народжений сім'ї B-nоhа, який працює без звичайних ручок, в даному замку ручки приховані, замок спрацьовує при натисканні ручки всередину дверей. B-nоhа є ідеальним варіантом для прихованих дверей, що забезпечує їх максимальну невидимість.

Замок з роликом

По замовчуванню в комплекті постачається магнітний замок, але за запитом можна замовити роликовий замок Welka (Італія), що займають провідне місце на ринку Європи. Це дозволяє використовувати компланарну або врізні меблеві ручку до дверей, для відкриття. Овальна планка шириною 16 мм. Ролик: Пластмасовий (поліетилен високої плотності) Колір: хром матовий