Приховані двері

Головна / Приховані двері

Вибір рами
КАТАЛОГ FILOMURO


Вибір рами


ЩО ТАКЕ FILOMURO Filomuro це алюмінієва рама, за допомогою якої ви можете встановити двері з прихованою коробкою без лиштви (налічників).

ДЕ І ЯК ВСТАНОВИТИ ?І так це надзвичайно легко ... Достатньо встановити раму прихованого монтажу на готову підлогу, або на рівень завершеної підлоги та вирівняти вертикально рівно з стіною, потім продовжити стандартний монтаж в залежності від типу стіни поштукатуреної, або гіпсокартонної.

ЯКА ТОВЩИНА РАМИ Профіль найбільш часто використовуваний для міжкімнатних дверей з прихованою коробкою, та найпростіший в монтажі це - «Універсальний», товщиною 50 мм, що підходить для будь-яких стін, як гіпсокартонних, так і для штукатурки, шириною від 50 мм. Встановлюється з тієї сторони, де повинні бути двері в рівень зі стіною, а решта товщина стіни добирається відкосом. Профіль Unico для стіни гіпсокартонної товщиною в 100 мм, та для поштукатуреної стіни товщиною 105 мм, чим забезпечує швидший і простий процес установки.

ВИДИ ДВЕРЕЙ ЩО МОЖУТЬ БУТИ ВСТАНОВЛЕННІ На додаток до традиційних моделей висотою від 2000мм до 2700мм, та шириною від 600 мм до 1000 мм, також можливий варіант встановити невидимі двері до стелі без поперечки, потаємні двері з трапецієвидними формами для кривих дахів та горищ, або спеціальні моделі з оздобленням або обробкою за запитом.

ЯКІ ПОКРИТТЯ МОЖУТЬ МАТИ ДВЕРІ ? Двері можуть бути чорнові, поґрунтовані для пофарбування в колір стіни, чи обклеювання шпалерами, Також можуть бути пофарбовані поліуретановими фарбами в будь-який колір RAL. Ще одним варіантом оздоблення дверей без лиштви може бути модифікований або натуральний шпон, та приховані двері з дзеркалом.

ЧИ ПОТРІБНО РАМУ ЗАМОВЛЯТИ РАЗОМ З ДВЕРИМА? Якщо двері повинні бути встановлені через декілька днів після монтажу рами, тоді бажано одночасно замовити рами та двері Filomuro, а якщо ремонт має більш тривалий термін, тоді бажано замовити тільки раму Filomuro. Для встановлення алюмінієвої рами без дверного полотна передбачені розпірні планки та кутники для монтажу. Рекомендуємо замовляти двері після завершення всіх монтажних та штукатурних робіт, для того, щоб двері не були пошкодженні, та не заважали під час проведення ремонтних робіт.

ПРИ ЗАМОВЛЕНІ РАМИ ПОТРІБНО ВКАЗАТИ ТИП ЗАМКА? Ні. В комплект рами Filomuro входить універсальна зустрічна планка з магнітом.У випадку, якщо передбачається відкриття електричного замка, або особливий вид замка потрібно попередити нас завчасно.

СТОРОНИ ВІДКРИВАННЯ ДВЕРЕЙ Можуть використовуватись двері, з відкриттям на себе та від себе, вправо та вліво.

Ціни Filomuro 2017 Вибір і встановлення Filomuro