CИСТЕМИ РОЗСУВНИХ ДВЕРЕЙ


Пенали та розсувні системи – ще один вид продукції, яку пропонує своїм клієнтам бренд PortaNova. В асортименті єрозсувні системи Diva-Air та Magic з прихованими направляючими, також пенали Італійського виробництва Mito (Classic та Comprex), варіанти з лиштвою та без.

ПРИХОВАНА СИСТЕМА ДЛЯ РОЗСУВНИХ ДВЕРЕЙ MAGIC 2

Нова, невидима розсувна система - це нове і виняткове рішення для дверей. Двері немовби висять у повітрі.Це інноваційний, запатентований механізм, в якому верхня і нижня направляючі приховані. При відкритих ізакритих дверях механізм залишається невидимим. Двостороннє застосування системи, легкість та безшумність руху,доповнює приємне та комфортне користування дверима. Полотно зупиняється в кінцевій точці , навіть за сильногопоштовху, а також дотягується щільніше при закритті, за допомогою механізму дотягу для відкриття і закриття.

Diva Air являє собою розсувну систему настінного кріплення з прихованими роликами й дотягувачем.Видимою залишається лише декоративна рейка на стіні. Це рішення виробляє мінімальну візуальне навантаження,все просто і виключно елегантно!

Дизайн системи Diva Air чітко вкладається в канву лаконічного мінімалізму і дуже часто такі двері замовляються разомз дверима прихованого монтажу, як в тому, так і в іншому випадку не використовуються лиштви, добірні планки й.т.і.

В силу конструктивних особливостей ця система може монтуватися тільки на капітальну стіну або перегородкубез використання гіпсокартону

У направляючої рейки відсутня декоративна кришка, завдяки чому в приміщенні вона стає частиною декоруінтер`єру. Дуже елегантний зовнішній вигляд і ненав`язливий дизайн дозволяють використовувати її практично вбудь-якому дизайнерському рішенні.

Універсальний механізм, підходить як для лівого так і правого відкриванняРейки кріпиться на стіну, а в полотно врізаються ролики з двох сторін, нижня направляюча відсутня.Як у багатьох розсувних конструкцій по типу купе внизу полотна встановлюється невидимий прапорець.Мінімум візуальної навантаження, все просто і в той же час виключно елегантно.

ПРИХОВАНА СИСТЕМА ДЛЯ РОЗСУВНИХ ДВЕРЕЙ SLIDO SUSTEM

Розсувна система дверей яка чудово поєднюється зкарнизом який перекриває направляючу рейку. Карниз можемо виготовити такого ж матеріалу якполотно дверей, або в залежності від вашого дизайну.

ПРИХОВАНА СИСТЕМА ДЛЯ РОЗСУВНИХ ДВЕРЕЙ SLIDO TELESCOPIC SUSTEM

ПРИХОВАНА СИСТЕМА ДЛЯ РОЗСУВНИХ ДВЕРЕЙ SLIDO DESIGN LOFT

SLIDO DESIGN LOFT - для розсувних дверей у стилі LOFTє ідеальним рішенням для тих, хто хоче підкреслитиіндустріальнуатмосферу минулого у дизайні.Сталева, масивна фурнітура в чорному кольорінадає інтер’єру дійсно унікальний, промисловий характер.

ПЕНАЛИ ДЛЯ РОЗСУВНИХ ДВЕРЕЙ

Пенал для розсувних дверей - це конструкція, яка складається з металевого каркаса, рами і спрямовуючої,яка дозволяє ковзати двері всередину стіни. Надзвичайно важливо, щоб система була спроектована з застосуваннямвисокоякісних матеріалів, які гарантують функціональність і тривале використання.


Металевий пенал був створений для швидкої і легкого встановлення всередину стін різних видів, а також може бути встановлений на вже існуючий підлогу, в результаті чого є ідеальним вибором для оновлення інтер'єру та економії простору в будинку. Завдяки зустрічній планці з обраним пазом і ущільнювачем, двері закриваються щільно і добре ізольовані не пропускають звук, світло і запах. Вся фурнітура та пенал італійського виробництва, забезпечує довгу, безпроблемну і безшумну роботу. Оскільки пенал зроблений в стандартних розмірах, у Вас не буде ніяких проблем для установки.

*Обмежена кількість, інформацію уточняти у менеджера!


Новий "металевий пенал" від MITO для розсувних дверей які ховаються в стіну, може бути встановлений рівно зі стіною, таким чином, повністю позбавлений наличників, при цьому не створюючи архітектурних перерв, стаючи домінуючою частиною меблів і дизайну, що робить обстановку більш гармонійним. Доступний під скляні і дерев'яні дверні полотна.

*На даний час не доступно до замовлення!/p>


Варіант був створений, щоб оптимізувати логістику складу і відповісти безпосередністю вимог клієнтури. Міститься в упаковці малого розміру. Простий в монтажі є ідеальним в ремонті для перегородок (тільки) з гіпсокартону. Модель "одинарний" дозволяє створити розмір отвору в ширину до 1000 мм, використовуючи модель "подвійний" ширина збільшується до 2000 мм. Також як і "металевий пенал", може бути встановлений на вже існуючий підлогу. Легкий спосіб з комфортом і оновленням інтер'єру оптимізувати житлову площу.

*На даний час не доступно до замовлення!


Двоє дверей в одному пеналі, які відкриваються в протилежних напрямках. Це ідеальне рішення для коридорів або вузьких приміщень, в порівнянні з традиційними системами зменшує до 1/3 простір в стіні.

*На даний час не доступно до замовлення!


Паралельний містить всередині два полотна, які розташовані паралельно один одному, здатних розділити великі отвори з особливо компактними розмірами.

*На даний час не доступно до замовлення!