CИСТЕМИ РОЗСУВНИХ ДВЕРЕЙ


Вибір пеналу для розсувних систем


"Як монтувати?", "Які характеристики їх відрізняють?". Розуміння потреб наших клієнтів, а також підбір пропозицій, які виправдовують їхні очікування, є головним завданням для нашої компанії. Саме тому ми охоче відповімо на всі ваші запитання та допоможемо обрати функціональні та стильні міжкімнатні двері.

Пенал для розсувних дверей - це конструкція, яка складається з металевого каркаса, рами і спрямовуючої, яка дозволяє ковзати двері всередину стіни. Надзвичайно важливо, щоб система була спроектована з застосуванням високоякісних матеріалів, які гарантують функціональність і тривале використання.

Розсувні системи Міто адаптовані як для встановлення в новобудовах, так і під час реконструкції, створені з увагою до дрібниць і укомплектовані деталями, які полегшують і прискорюють встановлення і введення в експлуатацію. Легко і просто: динаміка монтажу є ще одним елементом, який впливає на підтримку цілісності конструкції.

Документація для системи розсувних дерей


Переваги систем розсувних дверей

Мінуси звичайних дверей:

Зменшують житловий простір через розмах дверей;

Шумні;

Можливі травми через випадкове відкриття/закриття дверей;

При відкриті двері видаються громіздкими.

Плюси розсувних дверей:

Збільшує відсоток житлового простору

Відсутній ризик травм через випадкове відкриття/закриття;

Хороша ізоляція (шум, запах, світло);

Практичні для осіб з обмеженими можливостями

Каталог систем розсувних дверей


Новий "металевий пенал" від MITO для розсувних дверей які ховаються в стіну, може бути встановлений рівно зі стіною, таким чином, повністю позбавлений наличників, при цьому не створюючи архітектурних перерв, стаючи домінуючою частиною меблів і дизайну, що робить обстановку більш гармонійним. Доступний під скляні і дерев'яні дверні полотна.

Замовити Документація

Варіант був створений, щоб оптимізувати логістику складу і відповісти безпосередністю вимог клієнтури. Міститься в упаковці малого розміру. Простий в монтажі є ідеальним в ремонті для перегородок (тільки) з гіпсокартону. Модель "одинарний" дозволяє створити розмір отвору в ширину до 1000 мм, використовуючи модель "подвійний" ширина збільшується до 2000 мм. Також як і "металевий пенал", може бути встановлений на вже існуючий підлогу. Легкий спосіб з комфортом і оновленням інтер'єру оптимізувати житлову площу.

Замовити Документація

Металевий пенал був створений для швидкої і легкого встановлення всередину стін різних видів, а також може бути встановлений на вже існуючий підлогу, в результаті чого є ідеальним вибором для оновлення інтер'єру та економії простору в будинку. Завдяки зустрічній планці з обраним пазом і ущільнювачем, двері закриваються щільно і добре ізольовані не пропускають звук, світло і запах. Вся фурнітура та пенал італійського виробництва, забезпечує довгу, безпроблемну і безшумну роботу. Оскільки пенал зроблений в стандартних розмірах, у Вас не буде ніяких проблем для установки.

Замовити Документація

Двоє дверей в одному пеналі, які відкриваються в протилежних напрямках. Це ідеальне рішення для коридорів або вузьких приміщень, в порівнянні з традиційними системами зменшує до 1/3 простір в стіні.

Замовити Документація

Паралельний містить всередині два полотна, які розташовані паралельно один одному, здатних розділити великі отвори з особливо компактними розмірами.

Замовити Документація

Система розсувних дверей Ternoscorevoli

ПРИХОВАНА СИСТЕМА ДЛЯ РОЗСУВНИХ ДВЕРЕЙ MAGIC 2

Нова, невидима розсувна система - це  нове і виняткове рішення для дверей. Двері немов би висять у повітрі. Це інноваційний, запатентований механізм, в якому верхня і нижня направляючі приховані. При відкритих і закритих дверях механізм залишається невидимим. Двостороннє застосування системи, легкість та безшумність руху, доповнює приємне та комфортне користування дверима. Полотно зупиняється в кінцевій точці , навіть за сильного поштовху, а також дотягується щільніше при закритті, за допомогою механізму дотягу для відкриття і закриття.

Замовити Документація

РОЗСУВНА СИСТЕМА З ЕЛЕГАНТНОЮ НАПРАВЛЯЮЧОЮ DIVA AIR

У направляючої рейки відсутня декоративна кришка, завдяки чому в приміщенні вона стає частиною декору інтер`єру. Дуже елегантний зовнішній вигляд і ненав`язливий дизайн дозволяють використовувати її практично в будь-якому дизайнерському рішенні.

Універсальний механізм, підходить як для лівого так і правого відкривання Рейки кріпиться на стіну, а в полотно врізаються ролики з двох сторін Нижня направляюча відсутня. Як у багатьох розсувних конструкцій по типу купе внизу полотна встановлюється невидимий прапорець. Мінімум візуальної навантаження, все просто і в той же час виключно елегантно

Замовити Документація

Розсувні системи для міжкімнатних дверей:
конструкція, методи кріплення

Поширенню, зростаючої популярності, розсувних дверних блоків сприяла модернізація їх конструкції. З моменту своєї появи вони стали більш міцними, зносостійкими, легкими, комфортними у використанні. Купити сучасні механізми для відкривання різноманітних полотен ви зумієте тут. Наші зразки здатні забезпечити безшумну, надійну роботу протягом тривалого часу.

Конструкція розсувних систем для міжкімнатних дверей

Останнім часом розсувні система для міжкімнатних дверей все більше витісняє з ринку звичайні орні моделі. Їх прийнято використовувати як в побуті, так і різних установах. Дані системи розсувних дверей, що передбачають виїзд зі стіни. Вони популярні за рахунок невисокої ціни, простоти конструкції. Розсувні системи для міжкімнатних дверей оснащуються довговічним, прямолінійним, простим пристроєм. Залежно від маси моделі, є механізми, розраховані на двері до 120, 100, 80, 40 кг.

Розсувні системи для дверей включають в себе наступні елементи:

Верхню рельсу. Вона приймає навантаження на себе, визначає напрямок. Завдяки їй система розсувних дверей також не вібрує, руху відбуваються плавно.
Ролик - він несе відповідальність за довгу, безшумну, плавну роботу.
Металеві тримачі дверей.
Встановити монтажну плату планку Т-подібну напрямну. Іншими словами, являє собою колію.
На ній грунтується система для розсувних дверей.

Способи фіксації розсувних систем

Системи для розсувних дверей за типом монтажу можуть бути: верхнеопорнимі, підвісними, по кріпленню - з закріпленням за допомогою дерев'яного бруса, куточків. Перший спосіб використовується при нерівних стінах, так як дозволяє варіювати за рахунок ширини деревини. Придбати будь-які розсувні системи для міжкімнатних дверей в Києві ви зможете у нас. Тут вас чекають прийнятні розцінки, вигідні умови співпраці.

Фурнітура для розсувних систем дверей

Комплект м'якого закриття

Це комфортне та делікатне закриття та безпека для дітей. Даний набір притримує двері близько до моменту закриття і повільно доводить їх до відбійної опори до повного закриття. Це важливий аксесуар, який запобігає випадковому травмуванню пальців в момент закриття дверей. Встановлення цього комплекту можливо на будь-яку модель пеналів Міто, а також і після їх установки.

Комплект зчеплення

Дозволяє створити подвійний пенал з двох одинарних, зчепивши направляючі між собою. Важливий аксесуар, який оптимізує склад, залишаючи всю гаму моделей доступною.

Комплект одночасного відкриття

Цей комплект дозволяє одночасно розкривати обидві стулки дверей, навіть якщо зміщується тільки одна стулка. Доступний для всіх подвійних моделей.