Cистеми розсувних дверей

Головна / Розсувні системи

Вибір пеналу для розсувних систем


"Про що йде мова?", "Що вибрати?", "Штукатурка або гіпсокартон?", "Як монтувати?", "Які характеристики їх відрізняють?". Проінформувати наших клієнтів - є першочерговим для розуміння потреб і надання пропозицій найбільш відповідних очікувань. Пенал для розсувних дверей - це конструкція, яка складається з металевого каркаса, рами і спрямовуючої, яка дозволяє ковзати двері всередину стіни. Надзвичайно важливо, щоб система була спроектована з застосуванням високоякісних матеріалів, які гарантують функціональність і тривале використання. Розсувні системи Мито адаптовані як для установки в новобудовах, так і під час реконструкції, створені з увагою до дрібниць і укомплектовані деталями, які полегшують і прискорюють установку і введення в експлуатацію. Легко і просто: динаміка монтажу є ще одним елементом, який впливає на підтримку цілісності конструкції.

Ціна на розсувні міжкімнатні двері

Ціна на розсувні двері залежить від типу розсувної системи і розміру, для розрахунку ціни зв'яжіться з менеджерами компанії. Ціна на розсувні системи починається з 5808 грн

системи розсувних дверей розсувні системи для дверей

Переваги систем розсувних дверей
раздвижная система для дверей

Мінуси звичайних дверей:

 • -Зменшують житловий простір через розмах дверей;
 • -Шумні;
 • -Можливі травми через випадкове відкриття/закриття дверей;
 • -Незручні для осіб з обмеженими можливостями;
 • -При відкриті двері видаються громіздкими.Плюси розсувних дверей:

 • -В порівнянні зі звичайними дверима – заощаджений простір;
 • -Тихі;
 • -Відсутній ризик травм через випадкове відкриття/закриття;
 • -Практичні для осіб з обмеженими можливостями;
 • -Збільшує відсоток житлового простору;
 • -Хороша ізоляція (шум, запах, світло);
 • -Оновлення інтер'єру;
 • -Збільшення вартості помешкання;
 • -Встановлення на вже існуючу підлогу;

Каталог систем розсувних дверей


Пенал "Класичний"

Металевий пенал був розроблений і створений для швидкої і легкої установки всередину стін різних видів, а також може бути встановлений на вже існуючий підлогу, в результаті чого є ідеальним вибором для оновлення інтер'єру та економії простору в будинку! Завдяки зустрічній планці з обраним пазом і ущільнювачем, двері закриваються щільно і добре ізольовані не пропускають звук, світло і запах, Ви можете встановлювати їх в спальню, кухню і санвузол. Вся фурнітура та пенал італійського виробництва, забезпечує довгу, безпроблемну і безшумну роботу. Оскільки пенал зроблений в стандартних розмірах, у Вас не буде ніяких проблем для установки. Все це компенсує витрати на пенал в порівнянні зі звичайними розпашними та розсувними дверима.

Пенал "Паралельний"

Паралельний містить всередині два полотна, які розташовані паралельно один одному, здатних розділити великі отвори з особливо компактними розмірами.

Пенал "Уніко"

Двоє дверей в одному пеналі, які відкриваються в протилежних напрямках. Це ідеальне рішення для коридорів або вузьких приміщень, в порівнянні з традиційними системами зменшує до 1/3 простір в стіні.

Пенал "Comprex"

Варіант був створений, щоб оптимізувати логістику складу і відповісти безпосередністю вимог клієнтури. Міститься в упаковці малого розміру. Простий в монтажі є ідеальним в ремонті для перегородок (тільки) з гіпсокартону. Модель "одинарний" дозволяє створити розмір отвору в ширину до 1000 мм, використовуючи модель "подвійний" ширина збільшується до 2000 мм. Також як і "металевий пенал", може бути встановлений на вже існуючий підлогу. Легкий спосіб з комфортом і оновленням інтер'єру оптимізувати житлову площу.

Пенал "Easy"

Новий "металевий пенал" від MITO для розсувних дверей які ховаються в стіну, може бути встановлений рівно зі стіною, таким чином, повністю позбавлений наличників, при цьому не створюючи архітектурних перерв, стаючи домінуючою частиною меблів і дизайну, що робить обстановку більш гармонійним. Доступний під скляні і дерев'яні дверні полотна.

Розсувні системи для міжкімнатних дверей: конструкція, методи кріплення


Поширенню, зростаючої популярності, розсувних дверних блоків сприяла модернізація їх конструкції. З моменту своєї появи вони стали більш міцними, зносостійкими, легкими, комфортними у використанні. Купити сучасні механізми для відкривання різноманітних полотен ви зумієте тут. Наші зразки здатні забезпечити безшумну, надійну роботу протягом тривалого часу.


Конструкція розсувних систем для міжкімнатних дверей

Останнім часом розсувні система для міжкімнатних дверей все більше витісняє з ринку звичайні орні моделі. Їх прийнято використовувати як в побуті, так і різних установах. Дані системи розсувних дверей, що передбачають виїзд зі стіни. Вони популярні за рахунок невисокої ціни, простоти конструкції. Розсувні системи для міжкімнатних дверей оснащуються довговічним, прямолінійним, простим пристроєм. Залежно від маси моделі, є механізми, розраховані на двері до 120, 100, 80, 40 кг.


Розсувні системи для дверей включають в себе наступні елементи:

 • Верхню рельсу. Вона приймає навантаження на себе, визначає напрямок. Завдяки їй система розсувних дверей також не вібрує, руху відбуваються плавно.
 • Ролик. Він несе відповідальність за довгу, безшумну, плавну роботу.
 • Металеві власники дверей.
 • Встановити монтажну плату планку Т-подібну напрямну. Іншими словами, являє собою колію. На ній грунтується система для розсувних дверей.

раздвижные системы

Способи фіксації розсувних систем

Системи для розсувних дверей за типом монтажу можуть бути: верхнеопорнимі, підвісними, по кріпленню - з закріпленням за допомогою дерев'яного бруса, куточків. Перший спосіб використовується при нерівних стінах, так як дозволяє варіювати за рахунок ширини деревини. Придбати будь-які розсувні системи для міжкімнатних дверей в Києві ви зможете у нас. Тут вас чекають прийнятні розцінки, вигідні умови співпраці.

Фурнітура для розсувних систем дверей


Комплект м'якого закриття

Це комфортне та делікатне закриття та безпека для дітей. Даний набір притримує двері близько до моменту закриття і повільно доводить їх до відбійної опори до повного закриття. Це важливий аксесуар, який запобігає випадковому травмуванню пальців в момент закриття дверей. Встановлення цього комплекту можливо на будь-яку модель пеналів Міто, а також і після їх установки.

Комплект зчеплення

Дозволяє створити подвійний пенал з двох одинарних, зчепивши направляючі між собою. Важливий аксесуар, який оптимізує склад, залишаючи всю гаму моделей доступною.

Комплект одночасного відкриття.

Цей комплект дозволяє одночасно розкривати обидві стулки дверей, навіть якщо зміщується тільки одна стулка. Доступний для всіх подвійних моделей.