Розсувні двері та системи, двері невидимки, приховані двері від PortaNovaPortaNova - розсувні системи та двері невидимки

Гарантія

Товар гарантується продавцем протягом 24 місяців з моменту поставки для прихованих фабричних дефектів. Дата вступу гарантії в силу та, що зазначена в рахунку або товарному чеку.

Переваги

Розвиток сучасних будівельних матеріалів і технологій безупинно створює нові і щоразу досконаліші засоби для облаштування більш зручного, красивого і безпечного житла. Не є винятком у цьому процесі і така, здавалося б, цілком усталена річ, як звичні традиційні двері.

Доставка

"PortaNova" продає всі товари з доставкою по цілій території України. Ми піклуємось про зручність наших клієнтів, тому здійснюємо доставку замовлених товарів прямо до Вас додому.

Співпраця

"PortaNova" рада новим партнерам. Ми пропонуємо зв'язатися з нами і обговорити всі умови нашої співпраці.
При тому, що на вулиці XXI століття, багато сімей продовжують проживати в малогабаритних квартирах.Але тепер маленька квартира, незважаючи на деякі просторові обмеження, може бути затишною і комфортною, якщо правильно та раціонально використати свій простір. Всі стараються більш компактно розмістити свою мебель та інші речі, зовсім не задумуючись скільки вільного місця займають ваші двері. Прийшов час навчитись , як правильно використовувати ваші житлові метри квадратні за допомогою розсувних дверей. Наші розсувні системи вже стали дуже популярними в Києві, у Львові, та інших містах України.

Розсувні міжкімнатні двері використовуються, як для економії місця, так і для гарного і стильного інтер'єру. Наші розсувні двері та системи, або, як їх декотрі називають, міжкімнатні перегородки поєднують в собі модні тенденції, інноваційні технології, функціональність і елегантність.

Якщо ви хочете показати свій хороший смак, то вам варто змінити старі традиції, тобто, звичайні розпашні двері, на вигідні та сучасні системи розсувні (розсувні двері). Ви станете особливими з новими міжкімнатними системами, зробивши ще один крок в світ сучасного дизайну.
Також, PortaNova, дає можливість зробити своє приміщення більш модерним, за допомогою прихованих дверей Filomuro. Двері з прихованими петлями та без лиштви, або так звані двері «невидимка» створюють елегантний образ для вашого будинку чи квартири. Завдяки прихованим дверям ви підберете нове «вбрання» для вашого приміщення, що створить неповторний інтер'єр, та виділить вашу квартиру, будинок або офіс з- поміж інших.