Про нас / Доставка / Гарантія

Головна /Про нас

PORTANOVA – БУДЬ НЕПОВТОРНИМ, ТА ЗБЕРЕЖИ СВІЙ ПРОСТІР


Розсувні системи від PortaNova – економія місця та неповторний інтер'єр


PortaNova - це компанія створена в Україні в місті Львові. Ми пропонуємо розсувні системи пенал, для міжкімнатних дверей які ховаються в стіну, дверей FILOMURO (двері з прихованими коробками без лиштви і внутрішніми петлями) і італійські міжкімнатні двері вищої якості, об`єднали в собі, інноваційні технології, модні тенденції та елегантність. Високий степінь автоматизації обробки і майстерність, якість матеріалів і аксесуарів, використаних, не в останню чергу з урахуванням постійного оновлення модних тенденцій ринку є основою PortaNova. Наша співпраця протікає з кращими італійськими виробниками. Велика кількість моделей дверей задовольнить найвишуканіший смак і побажання.

Двері що в'їжджають в стіну - система яку Ви шукали


Співробітники PortaNova надають консультацію в підборі потрібних виробів, можуть взяти на себе всі технічні питання, пов`язані з виміром, розрахунком, доставкою і монтажем розсувних систем. PortaNova запрошує до співпраці будівельні організації, дизайн-студії та архітектурні та проектні бюро, включаючи приватних дизайнерів і архітекторів. Постійним клієнтам компанія пропонує взаємовигідні партнерські стосунки, різноманітні програми знижок та спеціальні умови співпраці, надає широку інформаційну та технічну підтримку, забезпечує необхідними інформаційними матеріалами (каталогами) для більш ефективної роботи із замовниками.

PORTANOVA - ДОСТАВКА ПО ВСІЙ ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ


Ми піклуємось про зручність наших клієнтів, тому здійснюємо доставку замовлених товарів прямо до Вас додому. Тепер вам не треба витрачати час на відвідування магазинів і вибір товарів ( розсувних систем, розсувних дверей ) - досить лише зайти на наш сайт або зателефонувати, вибрати товари і оформити замовлення. Решту зробимо за Вас ми. Час доставки заздалегідь узгоджується із замовником. За відсутності на складі вибраного найменування або необхідного об`єму співробітники компанії обов`язково повідомлять Вас про це і запропонують можливу заміну. Оплата замовлення при доставці кур`єром по Львову здійснюється готівкою кур`єрові при отриманні продукції.

Доставка замовлень в регіони України : Доставка в регіони України здійснюється кур`єрською службою за вказаною Вами адресою на умовах передоплати замовлення банківським переказом. Після отримання оплати ми відправляємо Вам замовлений товар. Доставка займає 1-5 робочих дня. Як правило, наші клієнти отримують своє замовлення вже на наступний робочий день після відправки. Інформацію про надходження грошових коштів і статус виконання замовлення, Ви зможете оперативно отримувати у наших менеджерів.

Наші менеджери проконсультують вас з усіх питань, пов`язаних з оформленням замовлення, оплатою і доставкою.

Примітки: При отриманні замовлення уважно оглядайте покупку у присутності кур`єра, якщо Вам не подобається зовнішній вигляд або товар не відповідає параметрам замовлення, не розкриваючи упаковку повертайте замовлення кур`єрові, ми обов`язково його замінимо. Претензії по зовнішньому вигляду приймаються тільки у момент доставки. Усі претензії по придбаних товарах направляйте на e-mail: info@portanova.com.ua

ГАРАНТІЯ НА РОЗСУВНУ СИСТЕМУ «ПЕНАЛ»

Ми дякуємо Вам за придбання нашої продукції і гарантуємо роботу системи із збереженням всіх своїх експлуатаційних функцій протягом 24 місяців з моменту покупки. Монтаж дверей повинен проводиться спеціалістами згідно доданих інструкцій.


Умови гарантії


Шановні клієнти, просимо Вас звернути увагу на те, що ми несемо гарантійні зобов`язання на товар і встановлення лише у тому випадку, якщо ми надаємо повний комплекс послуг (замір, доставка, підйом, установка) та правильної експлуатації Вами встановленої системи. Товар (розсувні системи, розсувні двері, приховані двері) гарантується продавцем протягом 24 місяців з моменту поставки для прихованих фабричних дефектів. Дата вступу гарантії в силу та, що зазначена в рахунку або товарному чеку. Ризик випадкової втрати або пошкодження виробу переходить до споживача з моменту передачі товару.

Випадок не визнається гарантійним і тягне за собою зупинку гарантії якщо:


•Гарантія обмежується, для змоги зробити доступні фабриці заміни дефектних частин на нові;
•Не несе відповідальності за втручання з боку покупця, або будь-які збитки з боку третіх осіб;
•Якщо пошкодження мають механічний характер, або з`явилися внаслідок механічних впливів;
•Неправильна експлуатація, встановлення, використання інструментів, порушення технології установки;
•Не повна оплата приведе до негайного припинення будь-яких гарантій;
•Про всі пошкодження і недоліки мають бути повідомленні продавця в письмовому вигляді.


Випадок визнається гарантійним:


•Зміна геометрії ;
•Руйнування конструкції ;
•Фабричні дефекти.

Гарантія є дійсною за наявності у Покупця платіжних документів з печаткою фірми продавця.


При отриманні замовлення уважно оглядайте покупку в присутності кур`єра, якщо Вам не подобається зовнішній вигляд або товар не відповідає параметрам замовлення, не розкриваючи упаковку, повертайте замовлення кур`єру, ми обов`язково його замінимо. Претензії за зовнішнім виглядом приймаються тільки в момент доставки. Всі претензії стосовно придбаних товарів направляйте на e-mail: info@portanova.com.ua