Розсувні двері у Львові

Головна / Розсувні двері
\
розсувні двері розсувні двері Львів

Переваги розсувних міжкімнатних дверей

Облаштування та ремонтні роботи глобального характеру передбачають обов’язкову заміну міжкімнатних дверних коробів. В залежності від видів конструкції всі їх прийнято ділити на такі: класичні, сучасні, складні. К другому типу відносять розсувні двері. Вони можуть застосовуватися як в класичних, так і сучасних стилях. Це ідеальні варіанти для нестандартних кімнат. Замовити оригінальні багатофункціональні вироби ви маєте можливість тут. На сьогоднішній день двері розсувні міжкімнатні стали займати на ринку ведучі позиції. За допомогою них з’являється можливість не просто відокремити одну кімнату від іншої, а поділили простір в приміщенні на різноманітні зони. Складно уявити сучасні інтер’єрні рішення без застосування подібних виробів. Безумовний плюс цих конструкцій буде в можливості додатково економити простір, тому що їм не потрібне місце для закривання і відкриття. Монтаж даних моделей дає можливість з користю використовувати кожний квадратний метр площі біля отвору двері. Це місце може бути використано для розташування пуфу, вази з квітами та інших предметів декору. Куплені розсувні двері в Львові якнайкраще підходять для дизайнерських задумів. Окрім перерахованого вище міжкімнатні розсувні двері відрізняються зручністю, практичністю, ергономічністю під час використання. Їх легко закривати/відкривати. Навіть при різкому їх закритті вони не будуть шуміти, так як були обладнані спеціальними доводчиками. При цьому інтер’єр не буде псуватися від обмежувачів дверей, що мають захищати стіни від різких ударів. Якщо згадати про довговічність, надійність, то двері розсувні здатні працювати тривалий проміжок часу без ніяких проблем. двері розсувні

Де доречно проводити встановлення розсувних дверей?

Між кухнею і вітальнею.
Часто ми стикаємося з проблемою, коли між цими двома кімнатами неможливо встановити звичайні двері, адже вони займають багато місця і є незручним рішенням. У той же час, перегородка повинна бути обов`язково, бо запахи з кухні є небажаними в зоні відпочинку. На допомогу приходять саме розсувні двері, які економлять простір і не дають зайвим запахам проникнути у вітальню.
У гардеробі або коморі.
Звичайно ж розсувні двері «пенал» в гардеробі або коморі допомагають економити місце, якого так часто не вистачає в маленьких кімнатах квартир, гуртожитків. Також їх наявність робить доступ до речей, якими ми користуємося щодня, набагато зручнішим.
В ванну кімнату та туалет.
Основна перевага , яку надають розсувні системи дверей для ванної кімнати чи туалету - це економія простору в суміжному приміщенні, при відкриванні чи закриванні дверей, а вільний простір Ви з легкістю зможете використати для власної користі. Також, при встановленні дверей, що «ховаються» в стіну, Ви надасте певну нотку в дизайн Вашого житла.

Комплектація розсувних дверей

Всі розсувні міжкімнатні двері мають стандартні елементи та додаткові. До перших прийнято відносити:
  • Полотно. Направляючу.
  • Касету.
  • Фурнітуру
  • Раму для пеналу. Двері міжкімнатні розсувні комплектуються рамами для пеналу, зі щітками та ущільнювачами.
Як виглядають розсувні двері фото в нашому каталозі може продемонструвати в деталях. Будь-який екземпляр, представлений тут, стане ідеальним варіантом для вашої оселі.
розсувні міжкімнатні двері

Переваги розсувних міжкімнатних дверей, що в`їжджають в стіну над іншими видами міжкімнатних дверей:

  • заощадження місця;
  • хороша ізоляція ( шум, запах, світло);
  • відсутність нижньої направляючої;
  • швидка та легка установка;
  • встановлення в стіни будь-якого типу;
  • установка на вже існуючу підлогу.