Вибір фурнітури

Фурнітура для прихованих дверейАвтоматичний поріг "SIPAM"

Для ущільнення дверей міжкімнатних, дерев'яних, ПВХ, алюмінієвих, сталевих, броньованих
Звукоізоляція дверей до 50 дБ
Перекриває зазор до 13 мм
Самозгасаючий силікон (UL 94 HB)
Довжина 800 мм
Латунна кругла кнопка з пазом під викрутку
SIPAM, Італія


Прихований дотягувач"MERONI"

Доводчик MERONI призначений для прихованої установки в дверне полотно або дверну коробку. Даний доводчик, придатний практично для всіх типів дверей завдяки гнучкості системи, має широкий ряд функцій в поєднанні з високим рівнем якості.Прихована ручка з замком B-Noha Mini

Mini - це новий інноваційний магнітний замок народжений сім'ї B-nоhа, який працює без звичайних ручок, в даному замку ручки приховані, замок спрацьовує при натисканні ручки всередину дверей. B-nоhа є ідеальним варіантом для прихованих дверей, що забезпечує їх максимальну невидимість.Фурнітура для розсувних систем

Комплект м'якого закриття.

Це комфортне та делікатне закриття й безпека для дітей. Даний набір притримує двері близько до моменту закриття й повільно доводить їх до відбійної опори аж до цілковитого закриття. Це важливий аксесуар, який запобігає випадковому травмуванню пальців в момент закриття дверей. Встановлення цього комплекту можливе на будь-якій моделі пеналів Міто, а також й після їх встановлення.


Комплект зчеплення.

Дозволяє створити двійний пенал з двох одинарних зчепивши направляючі між собою. Важливий аксесуар, який оптимізує склад, залишаючи всю гаму моделей доступною.


Комплект одночасного відкриття.

Цей комплект дозволяє одночасно розкривати обидві стулки дверей, навіть якщо зміщується лише одна стулка. Доступний для всіх двійних моделей.