"PortaNova" продає всі товари з доставкою по цілій території України.

Ми піклуємось про зручність наших клієнтів, тому здійснюємо доставку замовлених товарів прямо до Вас додому. Тепер вам не треба витрачати час на відвідування магазинів і вибір товарів ( розсувних систем, розсувних дверей ) - досить лише зайти на наш сайт або зателефонувати, вибрати товари і оформити замовлення. Решту зробимо за Вас ми.

Час доставки заздалегідь узгоджується із замовником. За відсутності на складі вибраного найменування або необхідного об`єму співробітники компанії обов`язково повідомлять Вас про це і запропонують можливу заміну. Оплата замовлення при доставці кур`єром по Львову здійснюється готівкою кур`єрові при отриманні продукції.

Доставка замовлень в регіони України : Доставка в регіони України здійснюється кур`єрською службою за вказаною Вами адресою на умовах передоплати замовлення банківським переказом. Після отримання оплати ми відправляємо Вам замовлений товар. Доставка займає 1-5 робочих дня. Як правило, наші клієнти отримують своє замовлення вже на наступний робочий день після відправки. Інформацію про надходження грошових коштів і статус виконання замовлення, Ви зможете оперативно отримувати у наших менеджерів.

Наші менеджери проконсультують вас з усіх питань, пов`язаних з оформленням замовлення, оплатою і доставкою.

Примітки: При отриманні замовлення уважно оглядайте покупку у присутності кур`єра, якщо Вам не подобається зовнішній вигляд або товар не відповідає параметрам замовлення, не розкриваючи упаковку повертайте замовлення кур`єрові, ми обов`язково його замінимо. Претензії по зовнішньому вигляду приймаються тільки у момент доставки. Усі претензії по придбаних товарах направляйте на e - mail: contact@portanova.com.ua